موقعیت شما در سایت:

زندگی نامه کوین ترودو

زندگی نامه کوین ترودو

0 نظر

0 لایک

722 بازدید

تاریخ انتشار: 1402/10/09

توضیحات

کوین ترودو نویسنده معروف آمریکایی مردی بود که معادله زندگی خودش را بهم زد و از فقر به ثروتی بی انتها رسید. که در این پست به جزئیات زندگی او می پردازیم.

کوین ترودو یا کوین مارک ترودو، که در فوریه ۱۹۶۳ در ماساچوست آمریکا متولد شد، او به عنوان یک کارآفرین، مربی قانون جذب و متخصص موفقیت فردی شناخته شده است. او همچنین به عنوان یک مشاور، عجوبه موفقیت و یک مولتی‌میلیارد خودساخته در جهان مشهور است. ترودو نه تنها در سمینارها و همایش‌ها، بلکه در کتب ‌های زیادی نیز در زمینه موفقیت فردی نوشته است و سعی دارد به افراد آموزش دهد تا بتوانند خواسته‌ها و اهدافشان را به واقعیت تبدیل کنند. او به عنوان یک مدرس آموزشی به جامعه معرفی شده و تاثیرگذاری بالایی در زندگی افراد داشته است. می گویند ۹۹ درصد افرادی که او به آن ها آموزش اداده است، توانسته‌اند زندگی خود را بهبود بخشند. آموزه‌ها و توضیحات ترودو درباره موفقیت بسیار ساده و قابل فهم هستند و هر فردی می‌تواند به راحتی از آنها استفاده کند. در ادامه، می‌توانید زندگی نامه کامل کوین ترودو را مطالعه کنید.


 کوین ترودو


 کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو، پدرش جوشکار بود و دوران دبیرستان را در شهر خود، در دبیرستان سن مری گذراند. پس از اتمام دوره دبیرستان، او ترک تحصیل کرد و به همراه یکی از دوستانش در کسب و کار خرید و فروش خودروها کار می کرد. در همین دوران، ترودو به دنبال راه‌هایی برای کسب ثروت بیشتر و دستیابی به موفقیت بود. در این دوره زندگی، او از طرف یکی از دوستانش به یک ورکشاپ تکنیک‌های تقویت حافظه دعوت شد. در این ورکشاپ، ترودو با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شد و در او احساس اشتیاقی شکل گرفت که بخواهد به ثروت و موفقیت دست یابد. این شخص قول داد که به ترودو کمک کند و هر چند وقت یک بار با او ملاقات کند تا راهنمایی در مسیر بهبود زندگی و دستیابی به اهدافش شود. کوین ترودو، با اشتیاق به دستیابی به ثروت و موفقیت، این پیشنهاد را فوراً قبول کرد. او توضیح می‌دهد که این شخص مشهور به او قول داد که اگر از آموزه‌های او در زندگی استفاده کند، می‌تواند به هر آنچه که می‌خواهد برسد. در مصاحبه‌ای از سال ۲۰۰۷، کوین ترودو به تأکید بر ارتباطات با گروه‌های مخفی مانند فراماسونری و برادر هود اشاره دارد. او با بیش از ۲۰ سال عضویت در این گروه‌ها، معتقد به این است که بسیاری از نادانی‌ها و عدم درک افراد از قوانین جهانی به دلیل وجود چنین گروه‌های مخفی است. او معتقد است که این گروه‌ها از آگاهی مردم از قوانین جهان هستی می‌ترسند، زیرا اگر مردم این قوانین را بشناسند، کنترل آنها را از دست خواهند داد. به عقیده ترودو، فقر و بدبختی ناشی از عدم آگاهی افراد از این قوانین جهان هستی است و گاهی این گروه‌ها حتی تبلیغات منفی انجام می‌دهند تا مردم را از جدی گرفتن این قوانین منصرف کنند.


ماجرای زندان افتادن کوین ترودو 


ماجرای زندان افتادن کوین ترودو 

کوین ترودو در سال‌های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ در ایالات متحده محاکمه شد و به دلیل اتهاماتی که به او ئارد شد به ۱۰ سال زندان محکوم شد. دلایل این محکومیت در رسانه‌ها و سایت‌های خبرگزاری مختلف به شکل‌های مختلفی بیان شد. کوین ترودو، نویسنده مشهور نیویورک تایمز و سخنران انگیزشی، همچنین مجبور به پرداخت جریمه‌ای به ارزش حدود ۳۷.۶ میلیون دلار شد.

در سایت رسمی فدرال www.ftc.gov، لیست طولانی از افراد شاکی از او آورده شده است که این موضوع باعث تعجب همگان شده است، زیرا تا آن زمان کوین ترودو نام برخی از این ارگان‌ها و شرکت‌ها را به عنوان شاکیان به زبان نیاورده بود!


پرحاشیه ترین سمینار کوین ترودو


پرحاشیه ترین سمینار کوین ترودو

در سال ۲۰۰۶، کوین ترودو یک دوره آموزشی به نام "درمانهای طبیعی که آنها نمی‌خواهند شما بدانید" را برگزار کرد. در این دوره، او در زمینه‌های به دست آوردن سلامتی به صورت طبیعی و تکنیک‌های بدون استفاده از داروهای شیمیایی آموزش می‌داد. کارگاه تصویری او با نام "درمانهای طبیعی"، راهکارهایی غیردارویی را ارائه می‌داد که برای درمان بیماری‌های مختلف، حتی بیماری‌هایی که پزشکان نمی‌توانند درمانی برای آنها پیدا کنند، مؤثر بوده است.

یکی از اتهامات کوین ترودو این بوده که او هیچ مدرکی در زمینه پزشکی ندارد، اما دوره‌هایی را با عنوان "درمانهای طبیعی" انتشار داده است. این موضوع باعث تعجب مردم شده است، اما دلیل دقیقی برای اینکه کوین ترودو به زندان افتاده است، مشخص نیست.

همچنین در کارگاه "درمانهای طبیعی که آنها نمی‌خواهند شما بدانید"، کوین ترودو به شرکت‌های بزرگ داروسازی انتقاد کرده و مدعی شده است که این شرکت‌ها برای فروش محصولات خود هر کاری را انجام می‌دهند. برخی منابع خبری معتقدند که دلیل اصلی شکایت از کوین ترودو به خاطر بی‌اعتبار کردن شرکت‌های داروسازی است.

کوین ترودو، صنعت داروسازی را به یک پروژه سیاه و شکست خود تشبیه کرده و اظهار داشته که آمارهای مرگ و میر در دنیا نشان می‌دهد که ۲۵ درصد از بیماران به دلیل سرطان و ۳۰ درصد به دلیل ناراحتی‌های قلبی جان خود را از دست داده‌اند، و بیشترین درصد باقیمانده از عوارض مصرف داروها ناشی می‌شود.


پرفروش ترین و برترین دوره های قانون جذب در ایران


پرفروش ترین دوره های قانون جذب در ایران

آرزوی تو دستور تو

سمینار "آرزوی تو دستور تو" توسط کوین ترودو در ایران بسیار محبوب شده و به یکی از پرفروش‌ترین و برترین دوره‌های قانون جذب تبدیل شده است. این سمینار در سال ۲۰۰۹ در سوئیس، در نزدیکی کوه‌های زیبا آلپ برگزار شد. هزینه ورود به این دوره برابر با ۱۰ هزار دلار بوده و در یکی از مکان‌های مجلل جهان برگزار شده است، همچنین هیچ تصویربرداری از سمینار انجام نشده است. این دوره که به مدت ۳ روز برگزار شد، ۱۳ ساعت از آموزش‌های صوتی ارائه شده در آن، باعث تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین دوره‌های قانون جذب در سال انتشار آن شد. در سمینار "آرزوی تو دستور تو"، کوین ترودو به شما یاد می‌دهد چگونه به خواسته‌ها و اهداف خود رسیده و آنها را به دست آورید. تمام آموزش‌های او به استفاده صحیح از قانون جذب و تأثیر آن بر ذهن برمی‌گردد، که یک قانون است که سالیان سال در گروه‌های مخفی برای رسیدن به موفقیت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این سمینار استثنایی، کوین ترودو سعی دارد اساس و اصول واقعی قانون جذب را به شما آموزش دهد.


کوین ترودو و دوره القا به ذهن

این دوره صوتی از کوین ترودو با نام "آرزوی تو دستور تو" تاکید دارد که تنها کاری که باید انجام دهید، گوش دادن به آن است. در این دوره، کوین ترودو به شما رازهای موفقیت و ارتقاء ارتعاش را آموزش می‌دهد. این دوره خاص ترین دوره صوتی او است و با یک رویکرد جالب ارائه شده است. شما در حین گوش دادن به دوره، سوالاتی از شما پرسیده می‌شود که شما باید به آن‌ها پاسخ دهید. به عنوان مثال، در اول دوره، پس از توضیحات کوین ترودو، او با سخنرانی شروع می‌کند و از شنوندگان خود سوالاتی می‌پرسد که باید با صدای بلند جواب دهند. به عنوان مثال، ممکن است بپرسد: "آرزوی تو دستور چه کسی است؟" و شما باید جواب دهید. سپس او توضیح می‌دهد که آرزوی تو دستور توست و به هیچ وجه دست او یا دیگران نیست.خانواده کوین ترودو 

والدین کوین ترودو، یعنی مری و رابرت ترودو، در زمان تولد او وضعیت مالی خوبی نداشتند و در یک خانه کوچک در شهر ماساچوست آمریکا زندگی می‌کردند. به همین دلیل، کوین ترودو از دوران کودکی با پشتوانه مالی قوی نداشته و ثروت خود را، که به چندین میلیارد دلار می‌رسد، به صورت مستقل برای خود ایجاد کرده است. کوین ترودو خود ادعا می‌کند که والدینش همیشه او را حمایت کرده‌اند و او را تشویق می‌کنند. او این امر را یکی از دلایل اصلی موفقیت خود می‌داند. کوین برای برقراری ارتباط مستقیم با شاگردان خود، سایت "شبکه جهانی اطلاعات" را راه‌اندازی کرد. این سایت به صورت رسمی و ماهانه توسط کوین ترودو بررسی می‌شد. در این سایت، مقالات و آموزش‌های جدید منتشر می‌شد و آموزش‌های مربوط به شبکه‌سازی نیز ارائه می‌شد تا شاگردان بتوانند درآمد کسب کنند. همچنین، سوالات و اشکالات در این سایت یا سایت "شبکه جهانی اطلاعات" پاسخ داده می‌شد.سخنان ناب و آموزنده کوین ترودو

کوین ترودو اعتقاد دارد که برای رسیدن به هر هدف یا قله‌ای، بهتر است از آموزش‌ها و تجربیات فردی که خود موفق به دستیابی به آن هدف شده است، استفاده کرد. این هدف ممکن است مربوط به ثروتمند شدن یا قبول شدن در یک دانشگاه و غیره باشد. اما در نهایت، هر فردی باید به ندای درون خود گوش کند. کوین مارک ترودو، که یک میلیونر خودساخته است، در هر زمینه‌ای که فعالیت کرده، به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است. آموزش‌های ارائه شده توسط او در دوره‌هایش، از تجربیات و اصولی استفاده می‌کنند که خود کوین ترودو از آن‌ها در زندگی خود استفاده کرده است و از صحت و اعتبار آن‌ها اطمینان دارد. شما هم می‌توانید از این آموزش‌ها برای دستیابی به اهداف خود استفاده کنید.

ارسال نظر

0دیدگاه

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه افراد ثروتمند دنیا، خلاصه کتاب مدیریتی برای مدیران و مصاحبه های اختصاصی با کارآفرینان برتر ایران را برای مدیریت کسب و کار خودتان برایتان قرارداده ایم.

دیدن نظرات بیشتر

تعداد کل نظرات: 0 نفر

تعداد سوالات ایجاد شده

0

دیدن همه سوالات

چک لیست های زندگی  جدید

هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

تعداد کاربران استفاده کننده

0

دیدن چک لیست ها