موقعیت شما در سایت:

کسب درآمد از اینترنت با 19 ایده پولساز و بدون نیاز به سرمایه

کسب درآمد از اینترنت با 19 ایده پولساز و بدون نیاز به سرمایه

0 نظر

0 لایک

1513 بازدید

تاریخ انتشار: 1402/04/17

توضیحات

از 15 سال پیش که کسب و کارم را روی بستر اینترنت شروع کردم، خیلی از افراد براشون عجیب بود که آیا واقعا میشه از اینترنت کسب درآمد کرد، اما الان با گذشت 15 سال مشخص شده است که کسب درآمد از اینترنت یکی از شیوه های پرسرعت در کسب و کارها برای رسیدن به درآمد بالا می باشد.

 کسب درآمد از اینترنت واقعا میشه؟

کسب درآمد از اینترنت

یکی از سوال هایی که ذهن افراد را به خود در گیر می کند این است که واقعا کسب درآمد از اینترنت امکان پذیره یا نه؟ خیلی از کسانی که قصد دارند مشغول کسب در آمد از اینترنت شوند ممکن است برای انجام فعالیت خود با شک و تردید هایی همراه باشند و احتمال می دهند اگر مشغول به کسب درآمد از اینترنت شوند با موفقیت همراه نخواهند بود. در پاسخ به این شک و احتمال ها باید بگوییم که خیلی از وب سایت های ایرانی و خارجی در طول ماه به درآمدهای میلیونی رسیده اند. تعداد بیشماری از سایت ها با فروش محصولات دیجیتالی و فیزیکی مشغول به فعالیت در حوزه اینترنت شده اند. 
از طرفی وب سایت های دیگری هستند که با ارائه دادن خدمات و تبلیغات از طریق اینترنت درآمد زایی می کنند. اگر با دقت به این سایت ها نگاه کنید خواهید دید که چه خدمتی را ارائه می دهند و یا چه محصولی را به فروش می رسانند، حتی با برسی رتبه سایت آن ها در گوگل می توانید درآمد ماهیانه آن ها را حدس بزنید. کسب درآمد از اینترنت گاهی اوقات ممکن است افراد را ترغیب کند که دست به کارهای غیر ممکنی بزنند و به اصطلاح یک شبه ره صد ساله را بروند و این موضوع ممکن است شما را با شکست مواجه کند.
 علاقه کاربران به کسب و کار اینترنتی


چرا کسب درآمد از اینترنت جذاب است؟

از دیگر سوال هایی که باید پاسخ داده شود این است که دلیل علاقه کاربران به کسب و کار اینترنتی چیست؟ پاسخ های متنوعی برای این سوال وجود دارد اما به طور کلی در چند مورد خلاصه می شود:
یکی از ویژگی هایی که باعث می شود افراد به سوی کسب و کار اینترنتی روی آورند این است که می توانند در حوزه های مختلفی فعالیت داشته باشند به عنوان مثال ممکن است فردی در زمینه انتشار مطالب مذهبی  و تاریخی فعالیت داشته باشد و فردی دیگر مشغول به فروش محصولات شود.
از دیگر مزایای کسب و کار اینترنتی این است که همه کسانی که در دنیای تکنولوژی زندگی می کنند به آن دسترسی خواهند داشت. اگر قصد دارید مشغول کسب درآمد از اینترنت شوید می توانید از گوشی هوشمند، کامپیوتر، تبلت و لپ تاپ استفاده کنید، بنابراین افراد جامعه با داشتن چنین امکاناتی می توانند به تمامی فعالیت های شما دسترسی داشته باشند.
 راه اندازی کسب و کار اینترنتی
از دیگر دلیل هایی که جذابیت یک کسب و کار اینترنتی را نشان می دهد این است نیاز به هیچ گونه سرمایه ای ندارد، البته ممکن است بگویید که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به خرید اینترنت، کامپیوتر و یا گوشی احتیاج می شود، در این مورد باید بگویم این امکانات جز وسایل اولیه ای به حساب می آیند که هر کسی از آن ها بهره مند می باشد، حتی اگر کسانی هم از این امکانات برخوردار نباشند می توانند با کمترین هزینه فعالیت خود را در اینترنت شروع کنند.
قابل اجرا با امکانات معمولی از دیگر ویژگی های کسب در آمد واقعی از اینترنت به شمار می رود. همان طور که گفته شد برای فعالیت در اینترنت تنها نیاز به کامپیوتر یا گوشی دارید  بنابراین می توانید در منزل چند ساعتی را برای فعالیت در اینترنت در نظر بگیرید و به راحتی با امکانات خیلی ساده می توانید کسب و کار خود را  راه اندازی کنید.چطور می توانیم وارد مراحل کسب درآمد از اینترنت شویم؟
 مراحل کسب درآمد از اینترنت

قبل از اینکه به بحث در مورد روش هایی برای به دست آوردن درآمد از طریق اینترنت بپردازیم باید شما را با این کار آشنا سازیم. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی این امکان برای افراد فراهم شده که بتوانند از طریق اینترنت کسب و کارهای اینترنتی را راه اندازی نماید و به درآمد های مناسبی دست پیدا کنند.  بدون شک وب سایت هایی را مشاهده کرده اید که از طریق فروش محصولات و ... توانسته اند در طی ماه درآمد زیادی کسب کنند. در هر زمینه ای می توانید از طریق اینترنت به درآمد معقولی برسید اما گاهی اوقات افراد نمی دانند باید از چه ایده ای برای کسب درآمد از اینترنت بهره ببرند.
 به طور مثال می توانید از طریق بازاریابی اینترنتی این کار را انجام دهید. بازاریابی یکی از مهم ترین عناصر در کسب و کارهای اینترنتی می باشد منظور از بازاریابی از طریق اینترنت افزایش میزان بازدید از سایت می باشد، بنابراین از این طریق باید کاری کنید که کاربران زیادی پیج شما را بیابند و به مشتریان دائمی شما تبدیل شوند.
اگر قصد دارید از طریق اینترنت کسب درآمد کنید باید  سرمایه خود را بسنجید چرا که بعضی از فعالیت ها به سرمایه ای برای راه اندازی نیاز دارند، اما در مقابل کسب و کارهایی هستند که نیازی به سرمایه ندارند و شما به راحتی می توانید از طریق اینترنت درآمد زایی کنید. از طرفی باید توانایی خود را بسنجید اگر دارای هوش خوبی هستید می توانید از طریق اینترنت  کانال های آموزشی راه اندازی نمایید یا اگر با سرمایه وارد کسب و کار اینترنتی می شوید می توانید نمایندگی فروش برندهای معروف لباس را دریافت نمایید و یا اینکه برند خود را بسازید. اگر هم به کارهای هنری علاقه داشته باشید می توانید ابزارهایی هنری را تولید نمایید و در اختیار کاربران قرار دهید. 
بسیاری از کسانی که قصد دارند وارد کسب و کارهای اینترنتی شوند به دنبال مراحلی هستند که بتوانند کسب و کار خود را شروع نمایند. اولین کاری در این جا باید انجام دهید این است که هدف خود را مشخص نمایید. کسانی که وارد کسب و کارهای اینترنتی می شوند اول محصول های خود را برای فروش پیدا می کنند سپس مشغول به یافتن بازار هدف می شوند، اما این باوری غلط است شما اول باید بازار مورد نظر را شناسایی کنید بعد از آن به دنبال ارائه خدمات باشید. برای کسب درآمد از اینترنت باید بتوانید نیازهای افراد را پیدا کنید، برای این کار  می توانید برای یافتن افرادی که نیازهای مختلفی دارند به سایت های رقیب خود سر بزنید  و از کارهایی که انجام می دهند ایده بگیرید، همچنین با جستجوی بعضی از کلمات می توانند کلماتی را پیدا کنید که بیشترین جستجو را بر روی آن ها انجام داده اند این روش می تواند شما را با نیازی های دیگران آشنا کند.
 شروع کسب و کار اینترنتی
بعد از اینکه بازار هدف خود را شناسایی کردید باید یک سایت اینترنتی را برای خود راه اندازی نمایید. به یاد داشته باشید که نیازی نیست یک سایت پر زرق و برق و با ترافیک سنگین راه اندازی کنید، چرا که مخاطبان تنها در 5 ثانیه به سایت شما علاقه مند خواهند شد و می توانید در این مدت زمان توجه آن ها را جلب کنید در نتیجه باید سایت ساده ای را طراحی نمایید. برای کسب در آمد از طریق اینترنت باید سایت کاربردیی داشته باشید، بنابراین در عین سادگی باید بتوانید به رفع نیازهای مخاطبان بپردازید. 
در سایت خود از یک یا دو فونت با زمینه ای ساده استفاده نمایید، منوی کاربری که برای سایت قرار می دهید باید ساده و واضح باشد. خرید را برای کاربران راحت کنید یعنی می توانید با 2 کلیک آن ها را به صفحه تسویه حساب راهنمایی کنید، می توانید فرم دریافت ایمیلی را قرار دهید که از این طریق با قرار دادن پلتفرمی بتوانید ایمیل کاربران را به دست آورید و به دنبال کردن ایمیل آن ها بپردازید. 
 کسب درآمد از اینترنت
در مرحله سوم باید محتوایی را انتشار دهید که بتواند کاربران را به مشتری دائمی شما تبدیل کند. برای کسب درآمد از اینترنت  فرمول ثابتی وجود دارد که می تواند مخاطبان را به مسیر مشتری شدن هدایت نمایید، با نوشتن یک عنوان جذاب توجه مخاطبان را به دست آورید. کاربرد محصولی که ارائه می دهید را به خوبی بیان نمایید. نظرات دیگران را در مورد محصول خود در صفحه محصول قرار دهید. درباره محصول به صحبت بپردازید. پیشنهادی را ارائه دهید که نتوانند به سادگی از آن بگذرند. برای محصولات خود گارانتی در نظر بگیرید. 
در مرحله بعدی می توانید از موتورهای جستجو برای هدایت کاربران به سایت خود استفاده کنید. یعنی زمانی که کسی کلمه ای را در گوگل سرچ می کند می تواند تبلیغات شما را در بالای صفحه گوگل مشاهده نماید. در این گونه تبلیغات با کلیک بر روی تبلیغات باید مبلغی را پرداخت کنید. با استفاده از این روش می توانید تعداد بازدید کنندگان سایت خود را افزایش دهید و مشغول کسب درآمد از اینترنت شوید.
برای خود در سایت های دیگر اعتبار ایجاد کنید، دیگران برای پیدا کردن اطلاعات از اینترنت استفاده می نمایند، شما هم می توانید اطلاعات خود را همراه با لینک سایت به صورت رایگان در سایت های دیگر قرار دهید.  
از بازاریابی ایمیلی بهره ببرید، لیست ایمیل مخاطبان به عنوان یکی از ارزشمند ترین دارایی های شما به شمار می رود. با ساخت ایمیل برای وب سایت و فرم درخواست ایمیل مخاطبان می توانید ایمیل کاربران را داشته باشید و در موقعیت های مختلف برای آن ها ایمیل ارسال نمایید. با این کار می توانید رابطه ای طولانی مدت با مخاطبان داشته باشید. 
برای کسب درآمد از اینترنت می توانید سود خود را از طریق پیشنهاد های مختلف افزایش دهید. یکی از کارهایی که می توانید برای بازاریابی بر روی محصولات خود انجام دهید این است که به مشتریان خود ارزش دهید. بیشتر افرادی که از شما خرید می کنند اگر آن ها را دنبال کنید و نظر و انتقاد های آن ها را درباره خدمات ارائه داده شده بپرسید ترغیب می شوند که دوباره از شما خرید کنند. می توانید در سایت خود کدهای تخفیفی را قرار دهید تا مشتریان بتوانند در خرید های بعد از آن استفاده کنند.
 مدل های کسب درآمد از اینترنت


مدل های کسب درآمد از اینترنت(معرفی شیوه های مختلف)

از طریق اینترنت قادر خواهید بود کسب و کارهایی که در آن تخصص دارید را راه اندازی نمایید. در این جا 4 شیوه اصلی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد که برای شما بیان خواهیم نمود:
کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی: در دنیای تکنولوژی همه افراد با شبکه های اجتماعی مثل تلگرام و اینستاگرام آشنا هستند و مطمعنن تاثیر آن را بر روی زندگی خود دیده اند. امروزه از این شبکه های اجتماعی به اپلیکیشنی بیش از یک پیام رسان نگاه می کنند و به یک نرم افزاری برای ارتباط با دیگران تبدیل شده اند و در طی زندگی بر روی خریدها و کسب و کارهای همه تاثیر به سزایی می گذارند. به همین علت در چند سال گذشته بیشتر شرکت های بزرگ و نوپا از این شبکه های اجتماعی برای ایجاد درآمد استفاده می کنند و از طریق کسب درآمد از اینترنت می توانند درآمد خود را چند برابر کنند. بیشتر مخاطبان با استفاده از شبکه های مجازی اقدام به خرید محصولات مورد نیاز خود می کنند، پس شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که در این راستا به درآمد قابل توجهی دست پیدا می کنند.
 کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی
کسب درآمد از طریق گرفتن عضویت ویژه: اگر شما هم از افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد از طریق اینترنت هستید می توانید از این روش بهره ببرید. مدت زمان زیادی می شود که این روش برای کسب درآمد وجود دارد اما در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است. با استفاده از این روش می توانید درآمد ثابتی را برای خود به دست آورید. برای استفاده از این روش تنها کافی است که تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهید بعد از آن می توانید بدون انجام هیچ کاری در طول ماه درآمد ثابتی داشته باشید.
کسب درآمد از طریق فروش محصولات دیجیتال: این روش بدون شک یکی از موثر ترین روش های کسب درآمد واقعی از اینترنت به شمار می رود از طرفی هم یکی از مطمعن ترین روش هایی است که می توانید با استفاده از آن به درآمدی نامحدود دست پیدا کنید. برای بهره بردن از این روش باید محتوایی را تولید کنید که مطابق با نیاز افراد جامعه باشد. برای فروش محصولات خود با استفاده از این روش نیازی نیست که آن ها را بسته بندی و ارسال نمایید تنها از طریق دانلود می توان محصولات را به فروش رساند. این کار شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر برسد اما باید شما به مدت زمان یک ماه تا یک سال به طور مستمر بر روی فعالیت های خود تمرکز کنید. بعد از آن  دیگر نیازی به فعالیت جدی نخواهد بود. 
کسب درآمد از طریق مشارکت در فروش: بعد از اینکه شبکه های اجتماعی و اینترنت در بین مردم فراگیر شدند بر روی کسب و کار ها تغییرات زیادی صورت گرفت و شاهد رشد چند برابری بودند. مشارکت در فروش یکی از فعالیت هایی بود که توانست به رشدی چند برابری برسد. برای کسب درآمد از اینترنت به وسیله مشارکت در فروش شما نیازی نیست که هیچ کالایی را تولید یا ارسال نمایید. تنها باید سایت خود را در هر حوزه ای که می خواهید راه اندازی نمایید و کاربران زیادی را از طریق تولید محتوا و دیگر تبلیغات به سایت خود علاقه مند کنید، در این مرحله می توانید وارد کنندگان، تولید کنندگان و فروشندگانی را که در این حوزه فعالیت دارند را پیدا کند و برای فروش محصولات آن ها اقدام کنید. بعد از هر فروشی که انجام می دهید پورسانت خود را هم دریافت می نمایید. شما می توانید فعالیت خود را گسترده تر کنید و با رشد روز افزون سایت با شرکت های بزرگ تری قرار داد ببندید.
 کسب درآمد از طریق مشارکت در فروش


چگونه کسب و کارها می توانند کسب و کار خود را اینترنتی کنند؟

همان طور که گفته شد امروزه شاهد ترغیب کسب و کار ها به سوی کسب و کار اینترنتی خواهیم بود. اصول هایی برای راه اندازی یک کسب و کار وجود دارد که هم در فضای مجازی و هم در دنیای واقعی به آن ها نیاز داریم. اصولی مانند تحلیل بازار تصمیم گیری در مورد محصول و .... اگر می خواهید کسب و کار خود را وارد کسب و کار اینترنتی نمایید باید به موارد گفته شده توجه داشته باشید. فناوری در دنیای تکنولوژی بسیار کارآمد می باشد به نحوی که نمی توان زندگی بدون اینترنت را تصور نمود. اگر مشغول فعالیتی هستید و برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تردید دارید باید به شما بگوییم کسب درآمد واقعی با دنیای واقعی هیچ فرقی ندارد.
باید برای سایت فروش خود آدرس مناسبی را در نظر بگیرید. بعد از اینکه کارهای مربوط به کسب درآمد از اینترنت  را انجام دادید باید به تجزیه  و تحلیل بازار بپردازید و اسمی را برای سایت خود انتخاب نمایید که بسیار جذاب و گیرا باشد. برای اینکه بتوانید نام مناسبی برای سایت خود انتخاب نمایید باید ویژگی های محصولات خود را هم در نظر بگیرید. سپس باید سایت خود را راه اندازی نمایید، برای این کار نیازی نیست یک سایت را طراحی کنید تنها کافی است که از فروشگاه سازهای رایگان بهره ببرید. 5 سیستم مدیریت محتوای رایگان را می توانید پیش روی خود ببینید، همچنین 5 فروشگاه ساز رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
اعتماد سازی از مراحل بعدی برای ایجاد کسب و کار در فضای مجازی می باشد. در کشور ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای احراز هویت صاحب کسب و کارهای آنلاین مشغول به فعالیت است و به آن ها نماد اعتماد را اعطا می کند. بدون دریافت نماد اعتماد نمی توان درگاه پرداخت آنلاین از طریق کارت ها بانکی را بر روی سایت خود داشته باشید.
شناسایی رقیبان کاری از دیگر مراحل کسب درآمد از اینترنت به شمار می رود. همان طور که در دنیای واقعی چند سوپر مارکت در کنار هم قرار دارند در فضای مجازی هم چندین شغل شبیه به هم مشغول فعالیت هستند. برای شروع فعالیت در اینترنت باید رقیبان خود را شناسایی نمایید و از تجربیات آن ها بهره ببرید. همچنین با پیدا کردن نقاط ضعف می توانید از آن ها به عنوان عنصری مثبت برای کسب و کارهای خود بهره ببرید.
 چند اشتباه بزرگ در کسب و کارهای اینترنتی
معرفی کسب و کار از دیگر مراحل ورود به کسب و کارهای مجازی می باشد. در این بخش شما باید کسب و کار خود را به کاربران معرفی نمایید. برای این کار می توانید با توجه به نوع فعالیت خود در شبکه های اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و تویتر و اینستاگرام به تبلیغ و بازاریابی بپردازید.چند اشتباه بزرگ در کسب و کارهای اینترنتی ، باورهای اشتباه صاحبین کسب و کار نسبت به کسب در آمد از اینترنت

افرادی هستند که تصورات اشتباهی در مورد کسب درآمد از اینترنت دارند. خیلی از این ها با تصورات غلطی که دارند که وارد این کار نمی شوند و بعضی ها هم زمانی که وارد کار می شوند می خواهند در سریع ترین زمان ممکن به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند.
یکی از آشکار ترین تصورات غلط در مورد کسب و کارهای اینترنتی پولدار شدن در سریع ترین زمان ممکن است. هر فعالیتی در اینترنت با توجه به حوزه فعالیت به مدت زمانی احتیاج دارد که بتواند به درآمد مناسب برسد. وب سایت های زیادی هستند که این باور غلط را که یک شبه می شود راه صد ساله را رفت در ذهن مردم حک می کنند، و اگر فردی با این باور وارد دنیا تجارت اینترنتی شود خیلی زود دست از کار خواهد کشید.
از دیگر باورهای غلطی که در مورد فعالیت های اینترنتی وجود دارد این می باشد که بعضی از افراد تصور می کنند تنها با ساختن سایت می توانند درآمد زیادی به دست آورند. راه اندازی سایت از کارهای اولیه برای به دست آوردن درآمد می باشد. 
یکی دیگر از باورهای غلط در مورد کسب درآمد از اینترنت این می باشد که تصور می کنند باید سایت خود را از محصولات گوناگونی پر کنند. امروزه به دلیل اینکه فروشگاه های اینترنتی زیادی مشغول به فعالیت هستند اگر بتوانید کسب و کار خود را تخصصی تر راه اندازی کنید بدون شک با موفقیت های روز افزونی هم رو به رو خواهید بود. 
 باورهای غلط در مورد کسب درآمد از اینترنت
ممکن است خیلی از افراد فکر کنند نمی تواند از اینترنت درآمد داشته باشند و سایت هایی که مشغول به درآمد زایی هستند سابقه خوبی در این امر دارا هستند. اما باید بدانید هیچ وقت برای شروع دیر نخواهد بود. ممکن است شما با راه اندازی یک سایت بتوانید در طول مدت 6 ماه به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.
از دیگر باورهای اشتباهی که در مورد فعالیت های اینترنتی وجود دارد این است که افرادی که وارد این کسب و کار می شوند تصور می کنند اگر سایت را راه اندازی کنند و محصولات خود را درون آن قرار دهند و ترافیک قابل توجهی دریافت کنند کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده اند و می توانند بنشینند و پارو کنند، اما این طرز فکر درست نمی باشد چرا که اگر قصد داشته باشید به درآمد قابل توجهی برسید باید دست از تلاش بر ندارید.
خیلی از کسانی که شروع به راه اندازی وب سایتی برای کسب درآمد از اینترنت می کند از ایده های دیگران کپی برداری می کنند و از آن ها تقلید می کنند. باید بگوییم کپی نمودن ایده های دیگر وب سایت ها ممکن است شما را با موفقیت همراه نکند، از طرفی تعدادی از کسب و کارها با کپی برداری از ایده های دیگران به موفقیت های چشم گیری رسیده اند. به عنوان مثال اپلیکیشن های دیوار، شیپور و ... کار یکسانی را انجام می دهند. اما روش درآمد زایی آن ها با هم متفاوت است. علاوه بر تقلید از دیگران می توانید ایده های جدید را خلق کنید که شما را با درآمد زیادی رو به رو سازد.
 کسب درامد از اینترنت بدون سرمایه


آیا بدون سرمایه می شود از اینترنت پول درآورد؟

از مزایای ویژه ای که باعث شده کاربران و صاحبان مشاغل به فعالیت از طریق اینترنت روی آورند این است که بدون داشتن هیچ سرمایه ای می توانند از این طریق کسب درآمد کنند. به طور کلی برای درآمد زایی از طریق اینترنت به سرمایه ای احتیاج ندارید اگر هم نیاز باشد تنهای هزینه های جزئی را در بر خواهد گرفت، بنابراین اگر به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید نیازی به نگران بودن درباره سرمایه نیست.6نکته مهم برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی

همان طور که گفته شد راه اندازی فعالیت های اینترنتی به طور کلی نیاز به سرمایه ای ندارد اما برای موفق بودن در این کار باید به نکته هایی توجه داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل نیاز کاربران را فراهم نمایید.
1-ارائه محصولات با کیفیت بالا: اگر به تازگی به فکر کسب درآمد واقعی از اینترنت افتاده اید باید به شما بگوییم فعالیت شما می تواند در سراسر جهان برای تمامی مردم به نمایش گذاشته شود. اما تنها این موضوع برای موفقیت کافی نیست چرا که رقیبان دیگر هستند که در حوزه فعالیت شما مشغول به کسب درآمد می باشند. باید به این نکته توجه داشته باشید که ارائه محصولات با کیفیت بالا می تواند به رشد سایت شما کمک کند.  برای فروش محصولات خود دلیلی به وجود آورید که مشتریان شما را انتخاب نمایند.
2- مدیریت وب سایت: برای ایجاد کسب و کار اینترنتی باید مهارت کافی برای حل مشکلات احتمالی را داشته باشید، یعنی برای به دست آوردن توجه مشتریان باید سایتی بدون مشکل را ارائه دهید. سرعت عملکرد سایت شما باید بالا باشد تا بتواند در کمترین زمان ممکن نیازهای مشتریان را رفع نماید. 
3- انتخاب دامنه هاست قابل اعتماد: برای ایجاد کسب درآمد از اینترنت باید بتوانید دامنه ای مناسب را انتخاب کنید. انتخاب دامنه از ابتدایی ترین کارهایی است که برای راه اندازی کسب و کار نیاز دارید. اسم دامنه باید کوتاه و بسیار جذاب باشد تا کاربران به راحتی بتوانند آن را به خاطر بسپارند.
4- بررسی هزینه های مورد نیاز: تا این جا که توانسته اید هدف خود را مشخص نمایید باید سرمایه ای که برای راه اندازی یک کسب و کار نیاز دارید را بسنجید. البته ناگفته نماند بسیاری از کارهای اینترنتی نیازی به داشتن سرمایه ندارند.
5- تولید محتوای به روز: از مهم ترین مواردی که باید برای راه اندازی یک کسب و کار در نظر گرفت تولید محتوای به روز می باشد. وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل قرار دارند محتواهای غنی را در سایت خود قرار می دهند.
6-  برنامه ریزی برای توسعه فعالیت: بیشتر مشاغل در طی گذشت مدت زمانی توسعه پیدا می کنند و عناصر جدیدی را به سایت خود اضافه می کنند. شما هم می توانید برای توسعه سایت خود این روش ها را در پیش بگیرید، بنابراین کسب درآمد از اینترنت می تواند با سودآو.ری بیشتری همراه باشد.
 19 ایده برتر کسب درآمد از طریق اینترنت


19 ایده برتر کسب درآمد از طریق اینترنت

درآمد اینترنتی از گذشته تا به امروز رشد زیادی داشته است. خیلی از کسانی که به دنبال درآمد هستند می خواهند از طریق کسب و کارهای اینترنتی این کار را انجام دهند. همان طور که می دانید می توانید در منزل از طریق اینترنت درآمد مناسبی را به دست آورید. خیلی از افراد بدون این که سرمایه ای داشته باشند از طریق اینترنت به درآمدهای میلیونی دست پیدا کرده اند، بنابراین یکی از ساده ترین راه هایی که برای داشتن درآمد می توانید انجام دهید کسب درآمد از اینترنت می باشد که در منزل و به راحتی امکان پذیر می باشد.کسب درآمد اینترنتی با فروش محصولات

بسیاری از افراد در صدد این هستند که برای کسب درآمد  از طریق اینترنت یک فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نمایند، داشتن فروشگاهی مانند دیجی کالا دغدغه بسیاری از افرادی می باشد که به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند. طراحی نمودن سایتی مانند دیجی کالا کار سختی نیست، کافیست فردی را داشته باشید که بتواند برای شما وب سایت را طراحی کند و یا اینکه با پرداخت هزینه از افراد متخصص بخواهید که سایت فروشگاهی را برای شما راه اندازی نمایند. 
با فروش محصولات می توانید روش کسب درآمد از اینترنت را به دست آورید. نکته مورد توجه این جا است که ساده ترین مرحله راه اندازی سایت فروش محصولات همان طراحی آن می باشد، کار شما از این مرحله به بعد شروع خواهد شد چرا که شما باید بتوانید با فروشگاه هایی مثل دیجی کالا که سال های زیادی از راه اندازی آن ها می گذرد رقابت کنید. این کار نیاز به سرمایه و هزینه دارد برای اینکه بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای بتوانید از طریق فروش محصولات کسب درآمد کنید می توانید برای خود فروشگاهی را راه اندازی نمایید و محصولات دیگر شرکت ها و فروشگاه ها را به فروش برسانید. با این کار زمانی که کاربری، یکی از محصولات سایت شما را سفارش داد می توانید آن را تهیه نمایید و برای مشتری ارسال کنید و به کسب درآمد واقعی از اینترنت بپردازید.
 کسب درآمد اینترنتی با فروش محصولات


کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش محصولات تولیدی خود

گاهی اوقات پیش می آید افراد خلاقی مشغول به ساخت عروسک ها و یا دست سازهایی می شوند که به راحتی می توان آن ها را به فروش رساند. به دست آوردن درآمد از طریق محصولاتی که خود شما تولید می کنید می تواند ایده ای با سود زیاد باشد. این افراد می توانند یک سایت اینترنتی را برای خود راه اندازی نمایند و یا حتی از طریق پیج اینستاگرام محصولات خود را به فروش برسانند و مشغول کسب درامد از اینترنت شوند.
به عنوان مثال فردی کارگاه تولیدی جوراب دارد و در داخل شهر به بعضی از فروشگاه ها محصولات خود را می فروشد، اگر این فرد یک سایت اینترنتی داشته باشد به راحتی می تواند محصولات خود را به دیگر شهر ها هم ارسال کند و در نتیجه به درآمد مناسبی دست پیدا کند.کسب درآمد از طریق سایت فروش فایل ها دانلودی
 کسب درآمد از طریق سایت فروش فایل ها دانلودی

استفاده از وب سایت فروشگاهی که محصولات آن  را می توان دانلود نمود می تواند بهترین گزینه و راحت ترین روش برای کسب درآمد از اینترنت باشد. به عنوان مثال می توانید یک فروشگاه آنلاین را طراحی کنید که برای فروش فایل های آماده لایه باز انواع نرم افزارها مناسب می باشد. مزیتی که فروشگاه های اینترنتی فایل ها دارند این است که هر فایلی را که می توان دانلود کرد، در آن به فروش رساند. به عنوان مثال می توانید سایتی را طراحی نمایید که فایل هایی که گرافیست ها به آن احتیاج دارند را به فروش برسانید یا برای فروش قالب افزونه های ورد پرس می توانید از این سایت های اینترنتی استفاده نمایید.کسب درآمد بدون سرمایه از طریق تولید محتوا
 کسب درآمد بدون سرمایه از طریق تولید محتوا

اگر در کسب و کارهای اینترنتی جستجوی مختصری را انجام دهید می توانید تولید محتوا را در بین همه آن ها مشاهده نمایید. هر کسب وکاری که می خواهد خود را به بهترین شکل ممکن برای کاربران معرفی کند باید یک تولید محتوای حرفه ای داشته باشد. این عنصر برای کسانی که قصد دارند از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنند می تواند یک فرصت استثنایی باشد. تولید محتوا را می توان به دو روش انجام داد یکی اینکه برای سایت خود محتواهای یونیک ارائه دهید و دیگری اینکه برای سایت های دیگر محتواهای حرفه ای تهیه نمایید.
روش اول به این نحو است که شما با تولید محتواهای حرفه ای و یونیک برای سایت خود می توانید ترافیک سایت و رتبه آن را بالا ببرید در نتیجه می توانید محصولات خود را به فروش برسانید و درآمد مناسبی را به دست آورید. در روش دوم شما باید یک وب سایت را با عنوان خدمات تولید محتوا برای خود ایجاد نمایید و با روش های مختلفی که وجود دارد کاربران زیادی را جذب سایت نمایید و از این طریق مشتریان زیادی را پیدا خواهید کرد و سپس برای مشتریان خود در ازای پرداخت مبلغی معین محتواهای یونیک تولید می کنید. از ای نطریق می توانید به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. تولید محتوا تنها به صورت متنی انجام نمی شود بلکه می توانید به تولید محتواهای ویدیویی، صوتی و ... بپردازید. کسب درآمد از اینترنت با تولید محتوا می تواند یکی از ساده ترین کارهایی باشد که شما می توانید برای داشتن درآمدی مناسب از آن استفاده کنید.
 کسب درآمد اینترنتی با آموزش آنلاین


کسب درآمد اینترنتی با آموزش آنلاین

یکی از پردرآمد تری شغل های اینترنتی آموزش به صورت آنلاین می باشد. امروزه بیشتر افراد مانند گذشته آن قدری وقت آزاد ندارند که بتوانند برای یاد گرفتن حرفه ای به صورت حضوری آموزش ببینند بنابراین به آموزش های آنلاین روی می آورند. برای کسب درآمد از اینترنت از این شرایطی که به وجود آمده می توانید نهایت استفاده را ببرید و در هرکاری که توانایی دارید و می توانید آموزش های آنلاین در اختیار کاربران قرار دهید استفاده کنید، بنابراین برای کسب درآمد از اینترنت می توانید با تهیه سایتی برای خود و جذب کاربران  آموزش آنلاین را راه اندازی کنید وبه درآمد مناسبی در ماه دست پیدا کنید.
کسب درآمد از اینترنت با روش آزاد کاری به عنوان یکی از شغل های اینترنتی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و به هیچ سرمایه ای هم نیاز ندارد. شما می توانید با توجه به توان کاری و تخصصی که دارید به عنوان یک فریلنسر مشغول به فعالیت شوید. امروزه شغل فریلنسری طرفداران زیادی پیدا کرده به نحوی که در کشور آمریکا تقریبا 30 درصد افراد مشغول به انجام این کار هستند. 
می توان تعدادی از افراد را مشاهده نمود که به صورت فریلنسری پروژه هایی را قبول می کنند و مشغول به کسب درآمد از طریق اینترنت می شوند بدون اینکه حتی خود سایتی داشته باشند یعنی کسب و کاری که حتی نیاز به پرداخت هزینه برای طراحی سایت ندارد آزاد کاری است. اما این افراد چگونه می توانند مشتری جذب نمایند؟ لازم به ذکر است که بگوییم سایت هایی وجود دارند که شما می توانید در آن ها عضو شوید و پروفایل خود را مبنی بر تخصصی که دارید تکمیل نمایید. در این سایت ها پروژه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با توجه به تخصص خود آن ها را قبول کنید و انجام دهید. کسب درآمد از اینترنت از طریق آزاد کاری می تواند راحت ترین فعالیت ممکن برای به دست آوردن درآمد مناسب باشد.
 کسب درآمد اینترنتی از طریق تلگرام


کسب درآمد اینترنتی از طریق تلگرام

از دیگر روش هایی که بدون داشتن سرمایه می توانید برای کسب درآمد از آن استفاده کنید استفاده از تلگرام می باشد. از مزیت هایی که می توان در کسب درآمد از تلگرام نام برد این سایت که شما نیاز به هیچ سرمایه ای ندارید و به راحتی می توانید فعالیت خود را انجام دهید. برای کسب درآمد از اینترنت تنها به یک کامپیوتر یا لب تاپ نیاز دارید اما برای استفاده از تلگرام به عنوان منبع درآمد می توانید از موبایل هم استفاده نمایید و این خود یک مزیت به شمار می رود. تعداد زیادی از افراد قصد دارند از طریق تلگرام کسب درآمد کنند. 
برای این کار می توانید یک کانال تلگرامی را راه اندازی کنید و تعداد فالوور های قابل توجهی برای کانال خود به دست آورید، بنابراین می توانید با گرفتن سفارش تبلیغات  به کسب درآمد واقعی از اینترنت بپردازید. اما این می تواند یکی از سخت ترین راه ها برای کسب درآمد از طریق تلگرام باشد. ایده های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن ها به درآمد های مناسبی برسید. 
 کسب درآمد با تبلیغات از طریق اینترنت


کسب درآمد با تبلیغات از طریق اینترنت

از دیگر روش های پر طرفدار کسب درآمد از اینترنت بهره بردن از تبلیغات می باشد. بسیاری از افراد هستند که سایتی را برای خود راه اندازی می کنند و مطالبی در سایت خود قرار می دهند که می توان به صورت رایگان آن ها را دانلود نمود، با این کار می توان ترافیک زیادی به دست آورد و از این طریق می توانند سفارشات تبلیغات را بگیرند و یک کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی نمایند. 
بهره بردن از این روش بسیار خوب و قابل قبول می باشد و سایت هایی وجود دارد که تنها درآمد آن ها از طریق بازدید کنندگان انجام می شود و به نوعی تنها سرمایه برای آن ها محسوب می شود، بنابراین برای بالا بردن ترافیک خود مجبور می شوند هر کاری را انجام دهند. برای کسب درآمد از اینترنت روش های مختلفی وجود دارد که باید بگوییم این روش کمی با سختی رو به رو می شود  از طرفی راه های خیلی بهتری وجود دارد که با بازدهی خیلی سریع و دردسر کمتر شما را به سود مناسب درماه می رساند.
با توجه به این سختی هایی که گفته شد خیلی از افراد هستند که اصرار دارند از این روش کسب درآمد کنند ، پس باید به این نکته توجه داشته باشید که سایت هایی که درآمد آن ها با تبلیغات شکل می گیرد از طریق تولید محتوا به صورت روزانه از گوگل می توانند بازدید های زیادی را جذب نمایند. 

 کسب درآمد از طریق اینترنت با اینستاگرام


کسب درآمد از طریق اینترنت با اینستاگرام

مانند کسب درآمد از تلگرام می توان از طریق پیج های اینستاگرام هم مشغول به کسب درآمد شد. به سرمایه اولیه هم هیچ نیازی نخواهید داشت تنها با ایجاد یک پیج برای خود و فعالیت مستمر در آن می توانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کندی. نکته مورد توجه در کسب درآمد از اینترنت از طریق اینستاگرام این جا است که بسیاری از افراد می خواهند با ایجاد یک پیج و دریافت فالوورهای زیاد اقدام به بازاریابی برای دیگر شرکت ها و تبلیغات نمایند. در نتیجه امروزه بسیاری از افراد شروع به فروش فالوورهای فیک اینستاگرامی نموده اند. اکثر افرادی که تجربه زیادی در این زمینه ندارند تصور می کنند که تمامی فالوورهایی که خریداری کرده اند واقعی هستند و فکر می کنند با فالوور فیک می توانند سفارش های زیادی بگیرند. اما باید بگوییم کسی که قصد دارد برای تبلیغات محصولات و کسب و کار خود درخواست دهد بدون شک فالوور های فیک را به خوبی شناسایی می کند.
اگر مدت زمان زیادی در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستید بدون شک پیج هایی را دیده اید که با روش های مختلفی به دنبال کسب درآمد از اینترنت هستند. به عنوان مثال می توان فردی را مشاهده کرد که در پیج خود آموزش هایی را از زبان قرار می دهد و با این کار می تواند آموزش زبان را تبلیغ کند و از این طریق وارد کسب درآمد اینترنتی شود.  یا کسانی که در کار نقاشی چهره حرفه ای هستند با گذاشتن نمونه کارهای خود در اینستاگرام مخاطبانی را در حوزه نقاشی به خود جذب می کند و آن ها را تبدیل به مشتری خواهد کرد. 
حتی کسانی که در زمینه آشپزی مهارت دارند می تواند با راه اندازی یک پیج اینستاگرامی محصولات مختلفی را تولید کنند و آن ها را به فروش برسانند گاهی اوقات با انجام این کار آن قدر سر شما شلوغ می شود  که به سختی می توانید به سفارشات صورت گرفته برسید این هم می تواند روش مناسبی برای کسب درامد از اینترنت باشد.کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام
 کسب درآمد اینترنتی از طریق فروش فالوور و لایک اینستاگرام

از دیگر شغل هایی که نیاز به سرمایه اولیه ندارد و این روزها به عنوان شغلی پر درآمد مشغول به فعالیت است فروش لایک و فالوور اینستاگرام می باشد. بنابراین شما با راه اندازی یک سایت برای خود می توانید به درآمد بالایی در ماه دست پیدا کنید. اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود که در طی روز افراد زیادی به جمع طرفداران آن می پیوندد. برای راه اندازی سیستم فروش فالوور به راحتی می توانید با روزی 3 ساعت فعالیت مستمر در منزل به درآمد دلخواه خود برسید. کسب درآمد از اینترنت با فروش فالوور اینستاگرام به عنوان شغلی مناسب برای افرادی که نمی توانند در بیرون از خانه مشغول به کار شوند به شمار می رود.
با استفاده از این روش می توانید اطمینان کامل داشته باشید که به درآمدی واقعی خواهید رسید و اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی راحت در اختیار داشته باشید می توانید از این روش بهره ببرید.
 کسب درامد اینترنتی از بهینه سازی سایت و سئو


کسب درامد اینترنتی از بهینه سازی سایت و سئو


از دیگر روش های کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه بهینه سازی سایت می باشد. اگر در اینترنت مشغول به فعالیت بوده باشید بدون شک با کلمه سئو آشنا هستید. سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد، یعنی باید با سئو یا بهینه سازی سایت کاری انجام دهید که سایت شما در صفحه  اول جستجو گوگل قرار گیرد. زمانی که یک کلمه را گوگل سرچ نمایید با نتایج مختلفی رو به رو خواهید بود و سایت های متفاوتی را خواهید دید، تمامی سایت هایی که در ردیف های اول گوگل نشان داده می شوند تمام تلاش خود را بر روی بهینه سازی سایت یا همان سئو انجام می دهند. کسب درآمد از اینترنت از طریق بهینه سازی سایت نیاز به داشتن علم سئو است که از طریق های مختلفی می توانید با نحوه بهینه سازی سایت ،شنا شوید.
 شما از این طریق می توانید سئو را یاد بگیرید و در این کار حرفه ای شوید. بنابراین اگر بتوایند بر روی سئو سایت کار کنید، قادر خواهید بود  با انجام دادن پروژه هایی برای سایت های مختلف کسب درآمد کنید. با توجه به توسعه تکنولوژی و پیشرفت های روز افزون تمامی کسب و کار ها به سوی شغل های اینترنتی خواهند رفت، بنابراین اگر این افراد بخواهند کسب و کار خود را در اینترنت معرفی کنند به یک سایت نیاز دارند،  برای داشتن سایت هم باید به فکر بهینه نمودن آن باشند.  از طرفی هم ممکن است نتوانند سئو سایت خود را به نحوی تنظیم نمایید که در صفحه اول گوگل قرار بگیرند، بنابراین نیاز به استخدام یک سئو کار خواهد بود. در نتیجه شما می توانید به راحتی برای سایت هایی که به سئو کار حرفه ای نیاز دارند کار بهینه سازی سایت را انجام دهید و مشغول کسب درآمد از اینترنت شوید.کسب درآمد از طریق اینترنت با دستیار مجازی 
 کسب درآمد از طریق اینترنت با دستیار مجازی

از دیگر روش های کسب درآمد از اینترنت دستیار مجازی را می توان نام برد که بدون داشتن هیچ گونه سرمایه ای به راحتی می توانید از طریق اینترنت این کار را انجام دهید. تمامی شرکت های بزرگ و یا کسب و کارهای دیگر برای انجام دادن بسیاری از کارهای شرکت به یک یا چند دستیار نیاز دارند. شما می توانید با انجام دادن کارهای این شرکت ها کسب درآمد نمایید. دستیار مجازی به عنوان یک فریلنسر شروع به کار می کند و از راه دور می تواند پشتیبانی آنلاین را برای شرکت های مختلف انجام دهد. کسب درآمد اینترنت از آپارات و دیگر شبکه های اجتماعی

از دیگر ایده هایی که برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد می توان به تاسیس کانال در شبکه های اجتماعی و یا آپارات اشاره نمود. در کانال هایی که ایجاد می کنید می توانید محتواهایی آموزشی را تولید نمایید و در اختیار کاربران قرار دهید. مردم همیشه دنبال راهی ساده برای یادگیری یک مهارت هستند. از طرفی برخی از افراد به دنبال محتواهای سر گرم کننده در اینترنت می باشد، بنابراین می توانید از طریق ایجاد برنامه های کمدی، معرفی بازی های ویدیویی و ... دیگران را ترغیب نمایید که به کانال شما مراجعه کنند.کسب درآمد از اینترنت با وبلاگ نویسی
 

کسب درآمد از اینترنت با وبلاگ نویسی
وبلاگ نویسی در مقایسه با دیگر روش های کسب درآمد واقعی از اینترنت قدمت بیشتری دارد با وجود ا الگوریتم های جدیدی که در جستجوگرها ایجاد شده وبلاگ نویسی هنوز هم اهمیت زیادی دارد. برای نوشتن وبلاگ می توانید موضوع خاصی را دنبال نمایید و آن را بهینه سازی نمایید از این طریق می توانید وبلاگ خود را در نتایج صفحه اول گوگل مشاهده نمایید. با فروش بک لینک ها، قرار دادن بنرهای تبلیغات دیگر حرفه ها و ... می توانید برای کسب درآمد از طریق اینترنت اقدام نمایید.  برای این کار می توانید وبلاگی را راه اندازی نمایید و دامنه ir  را برای وبلاگ خود قرار دهید و از طرفی هم موضوعی را انتخاب نمایید که طرفداران زیادی دارد.کسب درامد از اینترنت از طریق فعالیت در سایت های کلیکی

یکی از ایده های بدون دردسر کسب درآمد از طریق اینترنت، که به مهارت خاصی هم نیاز ندارد فعالیت در سایت های کلیکی می باشد. سایت های کلیکی به عنوان واسطه برای شرکت های گوناگون مشغول به فعالیت هستند و بازدید برای سایت های مختلفی را ایجاد می کنند. سایت های کلیکی این گونه عمل می کنند که با ساخت یک حساب کاربری می توانید به سایت های دیگر بروید و به ازای دریافت مبلغی بر روی تبلیغات آن ها کلیکی نمایید، بنابراین میزان درآمد شما هم بستگی به تبلیغاتی دارد که بر روی آن ها کلیک می کنید. اگر شما هم قصد دارید به جمع افرادی به پیوندید که مشغول کسب درآمد از اینترنت هستند نیازی نیست که با تخصصی خاصی آشنایی داشته باشید فقط باید یک کامپیوتر و یک خط اینترنت در دسترس داشته باشید.کسب درآمد از طریق ایجاد پایگاه داده

هنگامی که اسم پایگاه داده را می شنوید بدون شک تصور می کنید که با فعالیت بسیار سختی رو به رو هستید. اما به یاد داشته باشید شما می توانید در فضای مجازی و اینترنت برای کسب درآمد یک پایگاه داد بزرگ و یا حتی کوچک را راه اندازی نمایید. بسیاری از سایت ها و وبلاگ نویس ها امروزه برای کسب درآمد مشغول فروش مقاله های علمی ترجمه شده و پایان نامه های دانشگاهی هستند. شما هم می توانید با استفاده از این روش با دوستانی که دارید در تعامل باشید و با تمامی افراد در شهرهای مختلف در ارتباط باشید، از طرفی سعی کنید مقالات علمی آن ها را به دست آورید. بعد از آن یک طراح سایت را بیابید و یک قالب ساده خریداری نمایید، سپس می توانید از طریق تلفن و دیگر روش ها این محصولات را به فروش برسانید و از این طریق وارد دنیای کسب درآمد از اینترنت شوید.کسب درآمد از اینترنت با استفاده از خدمات مشاوره
 کسب درآمد از اینترنت با استفاده از خدمات مشاوره

افرادی که توانایی خود را می شناسند و می دانند در چه زمینه های خاص تخصص دارند می توانند به راحتی وارد این کار شوند. رشته هایی مثل روانشاسای های دینی، مشاوره ازدواج و خانواده، مشاوره در حوزه رژیم غذایی و ... می تواند شما را به درآمد کافی از طریق فضای مجازی برساند. حتی اگر در هیچ زمینه ای تخصص ندارید می توانید سایت را طراحی نمایید و رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بالا ببرید سپس می توانید متخصصان مشاوره را استخدام نمایید و به کسب درآمد از اینترنت بپردازید. کسب درآمد از اینترنت از طریق ساخت اپلیکیشن
 کسب درآمد از اینترنت از طریق ساخت اپلیکیشن

امروزه تقاضاهای زیادی برای نرم افزارهای مفید وجود دارد. برای راه اندازی این نوع از کسب و کار می توانید استارتاپ هایی را ایجاد نمایید، به این نحو که ایده های خود را در قالب یک اپلیکیشن ارائه می دهید، سپس باید برای توسعه این برنامه پول جمع آوری کنید تا بتوانید افرادی را استخدام نمایید که محصول را تولید کنند. از طرفی می توانید این نوع از نرم افزار ها را خود شما توسعه دهید و آن ها را در اختیار کاربران قرار دهید.کسب درآمد از طریق دوره های آنلاین


 اگر در رشته خاصی مهارت دارید می توانید، فعالیت خود را در فابل هایی ویدیویی آماده نمایید. سپس یک سایت را برای خود خریداری کنید و این محتواها را در این سایت قرار دهید از این طریق به کسب درآمد واقعی از اینترنت خواهید پرداخت.کسب درآمد از طریق ضبط  پادکست 

کسب درآمد از طریق ضبط  پادکست

پادکست ها از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند، چرا که معمولا افراد زندگی پر مشغله ای دارند و گوش دادن بعضی از محتواها می تواند برای آن ها راحت تر باشد. بنابراین می توانید در سایت خود پادکست هایی در اختیار کاربران قرار دهید.مراحل گام به گام کسب درآمد اینترنتی (چک لیست)

شناسایی هدف
انتخاب حوزه کاری
تحلیل رقیبان و بررسی فعالیت آن ها
راه اندازی وب سایت
تولید محتوای مرتبط و جذب مشتری

ارسال نظر

0دیدگاه

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه افراد ثروتمند دنیا، خلاصه کتاب مدیریتی برای مدیران و مصاحبه های اختصاصی با کارآفرینان برتر ایران را برای مدیریت کسب و کار خودتان برایتان قرارداده ایم.

دیدن نظرات بیشتر

تعداد کل نظرات: 0 نفر

تعداد سوالات ایجاد شده

0

دیدن همه سوالات

چک لیست های زندگی  جدید

هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

تعداد کاربران استفاده کننده

0

دیدن چک لیست ها