چک لیست برگزاری جلسات هفتگی در کسب و کار

دسته بندی:

مدیران

12 مورد
1 فایل

چک لیست  برگزاری جلسات هفتگی در کسب و کار به شما کمک می کند تا بتوانید از هماهنگ بودن جلسات و اجرای درست جلسات در کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید.

رایگان

0
365
10 ماه پیش

این چک لیست را میتوانید بر اساس نیاز خودتان بروزرسانی کنید و بهینه کنید، زمان بهینه برای جلسات هفتگی در محل کسب و کار بین 45 تا 60 دقیقه می باشد.
قبل از شروع جلسات هفتگی، حتما توصیه می شود محیط محل جلسه به لحاظ نور و تهویه هوا مناسب باشد، و از برگزاری جلسات مهم در محیط هایی نظیر کافه و رستوران ترجیحا خودداری شود.


داشتن چک‌لیست برای برگزاری جلسات هفتگی می‌تواند به یک مدیر کسب و کار کمک کند تا فرآیند را منظم، موثر و کارآمد کند. این کمک می‌کند تا مدیران تمرکز خود را روی موضوعات اساسی نگه دارند، زمان را به خوبی مدیریت کنند و از اینکه هرگونه نکته مهمی از دست رفته یا نادیده گرفته شود، جلوگیری کنند.


مهمترین ویژگی‌های چک‌لیست برگزاری جلسات هفتگی


1. دستور جلسه
یک لیست شامل تمام مواردی که باید در جلسه مورد بحث قرار گیرند. این باید قبل از جلسه تهیه شده و به تمام شرکت کنندگان توزیع شود تا امکان پیش آمادگی واکنش مناسب را داشته باشند.


2. حضور و غیاب
ثبت نام کسانی که در جلسه حضور دارند و اطلاع از اینکه کی قرار است در جلسه شرکت کند، می‌تواند به تعیین انتظارات از جلسه کمک کند و همچنین اطمینان حاصل کند که اطلاعات به تمام افراد مربوطه منتقل شده است.


3. رعایت زمان
یک بخش برای پیگیری زمان برگزاری جلسه و اطمینان از اینکه جلسه در زمان مقرر آغاز و پایان می‌یابد. این به جلوگیری از دراز کشیدن بیش از حد جلسات و از اینکه جلسات به ناکارآمدی منجر شود، کمک می‌کند.


4. پیگیری اقدامات
یک بخش برای ثبت و پیگیری اقداماتی که در جلسه تصمیم گرفته شده است. این به اطمینان از اینکه تمام کارهای مربوطه انجام می‌شوند و همچنین برای ارائه یک رکورد سابقه قابل پیگیری، مفید است.


یک چک‌لیست خوب برای برگزاری جلسات هفتگی می‌تواند به ارتقاء کارایی و بهره‌وری در جلسات و به مدیریت بهتر و کارآمدتر زمان کمک کند.

ارسال نظر

0دیدگاه

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه افراد ثروتمند دنیا، خلاصه کتاب مدیریتی برای مدیران و مصاحبه های اختصاصی با کارآفرینان برتر ایران را برای مدیریت کسب و کار خودتان برایتان قرارداده ایم.

تعداد کل نظرات: 0 دیدگاه

تعداد سوالات ایجاد شده

0

دیدن همه سوالات

چک لیست های زندگی  جدید

هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

تعداد کاربران استفاده کننده

0

دیدن چک لیست ها