دوره رایگان سیستم سازی کسب و کار

دوره رایگان سیستم سازی کسب و کار

تاریخ انتشار: 1402/03/21

1 نظر

0 لایک

1245 بازدید

توضیحات

معمولا همه مدیرا از اتفاق افتادن چیزایی که نمیخوان بشه و اتفاق نیفتادن چیزایی که میخوان شکایت دارن، خیلی از اوقات از شکایت مدیران کسب و کار در اغلب بخش های کسب و کارشون می شنویم: از داستاناشون سر استخدام و نیروی انسانی گرفته تا وابستگی بیش از حد مجموعه به مدیران کسب و کارشون.

سیستم سازی چیست؟ 

تقریبا دغدغه اصلی هر مدیری، اداره درست کسب‌وکار و کارمندانش است تا در نهایت بتواند به هدف نهایی خود در کار، یعنی سودآوری بیشتر کسب و کارش برسد و تمام مدیران از هر روشی که باعث زیاد شدن سودشان بشود استقبال می‌کنند. اما همیشه هرکسی تلاش می‌کند تا کوتاه‌ترین و درعین حال ساده‌ترین مسیر را از بین تمام مسیرهای موجود انتخاب کند؛ چراکه به زحمت و استدلال کمتری نیاز دارد. به‌قول کِلی جانسون، «ساده، حتی در حد احمقانه!»شرایط سخت برات عادی نشه!

اغلب کسب و کارها نقطه ضعف های خاص (مثل سیستم سازی ، فروش ، تبلیغات) خودشونو دارند، و صاحب کسب و کار به این شرایط و نقطه ضعف ها عادت میکنن و براشون عادی میشه
اگر صاحب کسب و کار هستی، نباید بذاری که شرایط خاص برات عادی بشه و ساکن بشی
اگر تو کسب و کارت سیستم سازی نمی کنی، هر روز اینو میبینی که انرژی و هزینه هات داره سوخت میشه و این باعث میشه خیلی زود از مسیر درست کسب و کارت منحرف بشی.حالا راهکار درست سیستم سازی چیه؟

نقطه ضعف های کسب و کارت را هر چی سریعتر باید شناسایی کنی، و دونه دونه بشینی این نقاط ضعف رو پوشش بدی و از جلوی مسیر پیشرفتت برشون داری.
سیستم سازی خیلی از این نقاط ضعف رو میتونه پوشش بده و خیالتو راحت کنه.سیستم سازی به چه کسانی توصیه می شود؟

این مینی دوره به مدیرانی پیشنهاد و توصیه می‌شود که به دنبال ساده‌ترین توضیح‌ها در کسب‌وکار خود می‌گردند و دیگر حوصله سروکله زدن‌های اضافی را ندارند! ساده‌ترین راه‌حل برای یک صاحب کسب‌وکار، فقط در یک کلمه خلاصه می‌شود: «سیستم‌سازی»سیستم سازی از دیدگاه علی قلی زاده:

اغلب کسب‌وکارهایی که در حال حاضر در کشور ما وجود دارند، پول‌سازند اما ثروت‌ساز نیستند. ثروت‌ساز نیستند از این جهت که خود صاحب کسب‌وکار و پرسنل آن، برای پیشبرد کارها حتما باید بالای سر آن کار باشند و به محض قطع شدن این ارتباط، فضا، جریان و گردش مالی هم قطع می‌شود.

درنتیجه اگر شما به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار در پی ورود پول‌های هنگفت هستید، اگر قصد دارید ثروت‌ساز باشید و آن ثروت بدون خطا وارد سیستم شده و ماندگار شود، سیستم‌سازی پیشنهاد اول و آخر من به شماست.هدف از آماده سازی مینی دوره سیستم سازی:

ما با آموزش سیستم‌ سازی، گفتن مزایای این کار و توضیح روال کار، این فرصتو برای صاحبین کسب و کار فراهم میکینم تا یکبار برای همیشه بتونن از شر نگرانیای مربوط به کارشون خلاص شن!
به عبارت دیگه با سیستم سازی کسب‌وکار میشه کمتر کار کرد، بیشتر پول دراورد، خیلی از کارا رو با خیال راحت به بقیه سپرد و مهم تر از همه وقت بیشتری واسه تفکر و استراحت داشت.با دیدن این مینی دوره سیستم سازی مدیران پارامترهای زیر را بدست می آورند:

هدف و تفکر سیستمی
پیاده‌سازی روتین‌ها و دستورالعمل‌ها در سازمان
پیاده‌سازی فرهنگ سازمانی
به‌دست آوردن اخلاق و روحیه کار تیمی
استخدام نیروهای توانمند و به‌کارگیری ابزارهای کارآمد


عناوینی که در این مینی دوره مطرح کردم:

1. نردبون کسب‌وکارتو تمیز کن
2. کفتر بازی بس نیس؟
3. چرخ دنده‌هاتو روغن کاری کن
4. کارخونه چاپ اسکناس
5. اره‌تو تیز کن
6. ایجاد ساختار
7. سیستم‌سازی و مزایای سیستم سازی
8. سازمانای نیازمند سیستم‌سازی
9. دلایل اقدام نکردن
10. سیستم‌سازی و مشتری‌مداری
11. کماکان مشتری!
12. 0تا100 سیستم سازی
13. نگرانیای کارمند و مدیر
14. عبور از ورشکستگی

دانلود فایل های پیوست

+14فایل

ارسال نظر

1دیدگاه

لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه افراد ثروتمند دنیا، خلاصه کتاب مدیریتی برای مدیران و مصاحبه های اختصاصی با کارآفرینان برتر ایران را برای مدیریت کسب و کار خودتان برایتان قرارداده ایم.

مهدی اصلانی- زمان عضویت: 1 سال پیش

زمان نظر: 13:37 1402/05/17

0

شرکت در این دوره را به همه پیشنهاد میکنم

پاسخ به این نظر

دیدن نظرات بیشتر

تعداد کل نظرات: 1 دیدگاه

راهنمای شروع

این مینی دوره آموزشی برای مدیرانی که زمان کمی دارند بسیار مناسب می باشد، به دلیل اینکه در این مینی دوره فقط روی نکات مهم تمرکز شده است و از مقدمه و جزئیات اولیه پرهیز شده است.
در مینی دوره سیستم سازی در کسب و کار، علی قلی زاده تجربیات و آموخته های خودش را با شما به اشتراک می گذارد و هدف این است که با مفاهیم سیستم سازی در کسب و کار و مزیت های سیستم سازی آشنا شوید.

تعداد سوالات ایجاد شده

0

دیدن همه سوالات

چک لیست های زندگی  جدید

هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

تعداد کاربران استفاده کننده

0

دیدن چک لیست ها