موقعیت شما در سایت:

بازی پیدا کردن تفاوت‌های تصویر

بازی پیدا کردن تفاوت‌های تصویر

0 نظر

0 لایک

827 بازدید

تاریخ انتشار: 1402/08/06

توضیحات

بازی تفاوت‌های تصویر، یک بازی ساده و جذاب برای آزمایش دقت و سرعت شماست. این بازی مخصوص کسانی هست که فکر می کنند چشم های تیز بینی دارند و می خواهند خود را به چالش بکشند.

برای ورود به بازی کلیک کنید

  به بازی تفاوت‌های تصویر خوش آمدید!

  در این بازی، شما باید دقت خود را آزمایش کنید و تفاوت‌های جزئی بین دو تصویر را پیدا کنید. هر چه سریع‌تر تفاوت‌ها را پیدا کنید، امتیاز بالاتری خواهید گرفت. اما مراقب باشید، اگر روی قسمت اشتباهی از تصویر کلیک کنید، زمانتون میره و کم میشه این بازی شامل قسمت‌های مختلفی هست که شما می‌تونید بعد از تموم کردن هر قسمت برید و یک قسمت جدید رو بازی کنید.


  چگونه بازی کنیم؟

  برای شروع بازی، روی دکمه شروع کلیک کنید. دو تصویر مشابه در صفحه‌نمایش داده می‌شود. شما باید با استفاده از موس یا لمس صفحه، روی قسمت‌های مختلف تصویر کلیک کنید و تفاوت‌های بین آن‌ها را پیدا کنید. هر وقت یک تفاوت را پیدا کنید، یک حلقه قرمز در هر دو تصویر نشان داده می‌شود. همچنین در بالای صفحه، تعداد تفاوت‌های باقی‌مانده و زمان باقی‌مانده نشان داده می‌شود.


  بازی تفاوت‌های تصویر

  برای ورود به بازی کلیک کنید


  چالش‌های جذاب

  این بازی 18 چالش مختلف داره از پسر بچه نقاش گرفته تا پارک بارونی که پیدا کردن تفاوت های این تصاویر در 3 دقیقه کار هر کسی نیست و چشم های تیز بینی نیاز داره.

  ارسال نظر

  0دیدگاه

  لطفاً پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.
  نظراتی که شامل الفاظ رکیک و توهین آمیز و بحث های سیاسی و قومیتی، تبلیغ، لینک باشد منتشر نشده و حذف می شوند.

  خبر خوب اینکه در مقالات آموزشی مطالب زندگینامه افراد ثروتمند دنیا، خلاصه کتاب مدیریتی برای مدیران و مصاحبه های اختصاصی با کارآفرینان برتر ایران را برای مدیریت کسب و کار خودتان برایتان قرارداده ایم.

  دیدن نظرات بیشتر

  تعداد کل نظرات: 0 نفر

  تعداد سوالات ایجاد شده

  0

  دیدن همه سوالات

  چک لیست های زندگی  جدید

  هر روز چک لیست های جدید برای شما آماده و منتشر میکنیم.

  تعداد کاربران استفاده کننده

  0

  دیدن چک لیست ها